Щось знову пішло не так. Степанов не зміг назвати точну дату початку вакцинації

Автор: Любава Лисичкіна
22:56 17.02

Поставки вакцин від коронавірусу в Україну в рамках механізму COVAX почнуться наприкінці лютого.

Щось знову пішло не так. Степанов не зміг назвати точну дату початку вакцинації

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час ефіру на одному з телеканалів.

Степанов, який 9 лютого обіцяв старт вакцинації в Україні з 15 лютого, знову  виправдовується за невірні терміни, адже до сьогодні жодної вакцини від коронавірусу в країні немає.   За словами урядовця, 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca  мають надійти до кінця цього тижня.  А 117 тисяч  доз вакцини Pfizer  мають прийти в Україну на кінець лютого. 

“Платформа COVAX мала поставити перші дози вакцини Pfizer в середині лютого, але не змогла цього зробити через бюрократичні процедури. Поставками вакцини в Україну займається компанія Crown Agents. Там суто питання логістики “, – розповів він.

Степанов не зміг назвати точну дату початку вакцинації, але запевнив, що це точно відбудеться в лютому. Одразу  з  наступного дня після прибуття препарату до України.  

Відомо, що Україна повернеться до моделі адаптивного карантину. 

До слова, Міністерство охорони здоров’я запустило портал з питань щодо вакцинації COVID-19 . На сайті можна дізнатися про етапи та цільові групи вакцинації, які вакцини будуть використовуватися, та як відбуватиметься сам процес вакцинації в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...