Вакцинація в Україні розпочнеться вже наступного тижня, – Степанов

12:38 09.02

Початок проведення щеплень від коронавірусу для українців запланований на наступний тиждень. Вакцинація населення проводитиметься тільки безпечними вакцинами.

Вакцинація в Україні розпочнеться вже наступного тижня, – Степанов

Про це під час онлайн-брифінгу заявив очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

Ми плануємо розпочати вакцинацію вже наступного тижня. Ми підходимо до цього етапу досить відповідально”, – заявив Степанов.

Ще у вересні минулого року МОЗ чітко зазначило коли саме почнеться вакцинація. Масова почнеться у березні-лютому цього року. Ми Розпочинаємо в лютому. 

Міністр нагадав, що національний план вакцинації (“дорожню карту”) було розроблено і затверджено ще у грудні, Над нею працювали українські фахівці, міжнародні експерти ВООЗ, та спеціалісти ЮНІСЕФ.

Він також зазначив, що вакцинація населення буде проводитися тільки безпечними вакцинами, і закликав українців не довіряти фейкам та не піддаватись на маніпуляції. 

Ми вакцинуємо в умовах шаленого дефіциту вакцин у світі… Стандарти вакцин дуже високі, тому я впевнений у її безпечності. Звертаюся до кожного українця, масова вакцинація дуже важлива. Вакцина в Україні буде безпечною, не довіряйте фейкам”, – наголосив глава міністерства.

 

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я України отримало підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин для профілактики COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та NovaVax. Постачання відбуватиметься починаючи з лютого 2021 року.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як відбуватиметься запис на вакцинацію від коронавірусу.

До слова, в Україні вже ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати.

Читайте також: Провал з вакцинацією “загрожує нацбезпеці не менше ніж телеканали кума Путіна“ – “ЄС“ Ірпінської міськради звернулася до Президента й РНБО

Великий Київ у Google News

підписатися