Під час зустрічі з начальником “Київського метрополітену” Віктором Брагінським нардеп задав кілька питань та розповів, що цього тижня проєкт відновлення тунелю метрополітен передає на експертизу.
“Після його затвердження будуть чітко визначені строки відновлювальних робіт і їхня вартість. На сьогодні – усе за графіком. Метрополітен докладає всіх зусиль, щоб до осені кияни могли скористатися цією ділянкою метро повною мірою”, – заявив депутат.
Він нагадав, що судові експерти надали попередній висновок про причини нещодавньої аварії на ділянці між “Либідською” та “Деміївською” – неякісні проєкт і будівельні роботи.
Крім того Бондарєв зауважив, що механізм повернення коштів на транспортну картку, якщо пасажир їде з пересадкою з одного виду транспорту на інший, запущено, він працює. Кошти повертають наступного дня. А станції метро “Теремки”, “Іподром”, “Виставковий центр”, “Голосіївська”, “Деміївська” працюють як укриття.
Як відомо, “ВК” писав про те, що тунель між “Либідською” і “Деміївською” підготують до ремонту за понад 21 млн грн.
Читайте також: Правоохоронці показали фото аварійного тунелю на “синій гілці” – фото
Нагадаємо, 8 грудня у Києві естрено зупинили рух між станціями “Либідська” – “Теремки”. Станції закрили на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю між станціями “Либідська” – “Деміївська”. Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми. Після закриття метро на “Либідській” знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому.
На Либідській площі вже змінилась організація дорожнього руху, зокрема, створили на Васильківській виділену смугу для громадського транспорту. З 12 грудня змінюються маршрути автобусів № 2-М та тролейбусів № 12 – схеми. 13 грудня між станціями метро “Теремки” і “Деміївська” запрацював човниковий рух а від сьогодні киянам починають повертати кошти за вимушені пересадки на станції метро «Либідська».