Розповідь про залізну волю наших хлопців: відвідайте фотовиставку «Сталеві духом»

Автор: Любава Лисичкіна
03:07 26.02

Фотовиставка є вираженням шани бійцям, це розповідь про залізну волю наших хлопців – поранених та тих, що перебувають на реабілітації. Метою проєкту є збір коштів на закупівлю ліків від фантомних болів.
Вхід безкоштовний.

Розповідь про залізну волю наших хлопців: відвідайте фотовиставку «Сталеві духом»

Організатор – Нацiональний музей «Київська картинна галерея».

 Наразі в Україні 76 000 військовослужбовців з ампутаціями. Держава не покриває витрати на лікування фантомного болю. Медики ще шукають ефективні ліки для цього, проте апробованим вже є один із методів ботулінотоксинотерапії, який вирішує це питання й дозволяє зняти найгостріші прояви фантомного болю на деякий час.
 
«Сталеві духом» – це спільний проєкт Київської Школи Фотографії та Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, створений за підтримки грантової програми Urban Space 100.
Автор – засновник і викладач Київської Школи Фотографії, Костянтин Сова.
 
Київська Школа Фотографії – перша і найбільша фотошкола в Україні. У ній почали професійно навчати фотографії ще в 2000 році. Наразі викладачі фотошколи працюють заради перемоги, щоби підтримати українців у складний час.
 
«Участь у проєкті “Сталеві духом” – це насамперед бажання віддати шану бійцям та полегшити біль від ран війни», – пояснює автор фотопроєкту.
Виставка триватиме з 23 лютого по 20 березня.
Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок.
Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок). 
 
Перегляд виставки не рекомендований неповнолітнім та особам зі слабкою психікою.
 
До слова,  у Києві презентували книгу про насильство РФ та фейки від лютого 2022 року до сьогодення.

Великий Київ у Google News

підписатися