У Києві презентували книгу про насильство РФ та фейки від лютого 2022 року до сьогодення

Автор: Оксана Тупальська
14:08 24.02

Центр стратегічних комунікацій презентував першу хроніку інформвійни проти України за два роки з початку повномасштабного вторгнення. Книгу назвали “Як російський інформаційний кабель пішов на…”

У Києві презентували книгу про насильство РФ та фейки від лютого 2022 року до сьогодення
Світлодіодне освітлення

Книга є у вільному доступі, і почитати її можна безкоштовно онлайн. 

“Окрім історичної цінності, воно допоможе слідчим у розслідуванні справ проти тих, хто були ідейними натхненниками війни проти України”, – розповідають автори.

Читачі зможуть дізнатися про особливості пропаганди на території РФ, внаслідок російських вкидів в Україні, а також окремо про нав’язування брехні на тимчасово окупованих територіях. 

“Актором пропагандистського спектаклю виступає і сам Путін: він дає брехливі обіцянки, перекручує факти, маніпулює, залякує. Періодичні програмні звернення російського диктатора, які його прессекретар Дмитро Пєсков неодмінно анонсує як епохальні й доленосні, задають актуальну рамку пропаганди для тисяч дрібних ретрансляторів”, – зазначається в книзі.

Також можна пригадати або дізнатися, якщо було не до читання, як спрстовували російські фейки у перші дні повномасштабної війни. 

“Першого дня повномасштабного вторгнення з острова Зміїний лунає головне гасло усієї війни: «Русский военный корабль, иди на…!».

Читайте також: “Масовка” для Байдена, гігантська вишиванка на “Батьківщині-Матері” та “бойовики” в Лаврі – які фейки запускали росіяни про Київ у 2023 році

Раніше “ВК” пропонував систематизувати 10 фактів про російсько-українську війну. 

Великий Київ у Google News

підписатися