Разумков в Раді оголосив про виключення Дубінського з фракції «Слуги народу»

Автор: Марія Супрун
12:06 02.02.2021

Сьогодні, 2 лютого, спікер Верховної Ради України дев’ятого скликання Дмитро Разумков урочисто відкрив п’яту сесію, а також офіційно оголосив про виключення нардепа Олександра Дубінського з фракції “Слуги народу”.

Разумков в Раді оголосив про виключення Дубінського з фракції «Слуги народу»
Світлодіодне освітлення

Оголошення він зробив на засіданні Парламенту.

Відповідно до ст. 60 регламенту ВРУ, згідно з рішенням засідання депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” від 1 лютого 2021 року повідомляю про виключення народного депутата України Дубінського Олександра Анатолійовича зі складу депутатської фракції політичної партії “Слуга народу””, – заявив Разумков.

Після цього Дубінський посміхнувся і покинув залу.

Читайте також: За прізвищем Дубінський стоїть абсолютно інше прізвище – нардеп Гончаренко

Як повідомлялося, вчора ввечері, 1 лютого, фракція “Слуги народу” прийняла рішення виключити Олександра Дубінського. Було оголошено, що рішення підтримали 80% членів фракції. Приводом стало внесення його до списку санкцій США.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем. Тоді “Слуги народу” не поспішали обговорювати це питання, тому що  “зайняті більш нагальними питаннями”.

Реакції Зеленського теж не було, лише за кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського. Сам Дубінський не хотів залишати фракцію, коли йому таку пропозицію зробив Зеленський.

Великий Київ у Google News

підписатися