Прибіг рятувати людей прямо з операційної: лікар-хірург, який розбирав завали у халаті з кров’ю

Автор: Любава Лисичкіна
20:01 09.07

Лікаря, який у білому халаті з плямами крові розбирає каміння після вибуху, бачили чимало користувачів соцмереж, телеграм-каналів, читачі інтернету та видань. Його фото облетіло майже всі видання.

Прибіг рятувати людей прямо з операційної: лікар-хірург, який розбирав завали у халаті з кров’ю

Як пише УП, Олег Голубченко закінчив Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського, що у Сімферополі, і здобув освіту дитячого хірурга. 

Лікар на своїй сторінці в Instagram чоловік ділиться результатами успішних щелепно-лицевих операцій маленьких пацієнтів “Охматдиту” та зображеннями вдячних посмішок від рідних цих дітей.

У день атаки на Київ хірург мав операцію.

“Ударною хвилею його (ред. – Олега Голубченка) кинуло на операційний стіл, але він та його колеги, зокрема анестезіолог Ярослав Іванов, встигли зробити все необхідне, щоб перевести малюка до ручного режиму штучного дихання.Операцію закінчували вже в іншій лікарні. Дитина вижила”, – розповів представник Громадської ради при Київській міській державній адміністрації Іван Степурін.

За словами журналістки  Крістіни Бердінських, яка була на місці трагедії, вона не змогла з ним поговорити, бо медик не хотів ні на секунду зупинятися: він розбирав каміння  разом із рятувальниками, втішав колег, постійно кудись біг, щось носив .

Нагадаємо, 8 липня вранці більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі. Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів. Серед загиблих в “Охматдиті” молода лікарка зі Львова.  Аварійно-рятувальні роботи на території “Охматдиту” тривали цілу добу – розбір завалів завершили близько 11:00 9 липня. За остаточними даними, внаслідок атаки рф на території дитячої лікарні загинули дві людини, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей

 У зв’язку з терористичною атакою у Києві оголосили 9 липня днем жалоби.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин