Російська ракета пошкодила п’ять корпусів “Охматдиту”

Автор: Галина Ворона
16:55 08.07

Російська ракета повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще 4 корпуси у Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”. Наразі триває евакуація пацієнтів кількох відділень, адже в лікарні немає ні світла, ні кисню, ні водопостачання.

Російська ракета пошкодила п’ять корпусів “Охматдиту”

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

“Ключове завдання – евакуація корпусу, який також постраждав, де були онкологія, травматологія, хірургія, онкогематологія. Ми поетапно вивозимо дітей в інші лікарні, оскільки в “Охматдиті”немає ні світла, ні кисню, ні водопостачання. Наше завдання – мінімізувати потенційні негативні наслідки для тих, хто перебував на лікуванні”, – розповів очільник МОЗу.

За словами Ляшка, наразі відомо про 20 постраждалих, дані постійно оновлюються.

Очільник МОЗу зауважив, що багато лікарів “Охматдиту” постраждали, однак продовжують працювати і надавати допомогу іншим.

Він також додав, що на території “Охматддиту” пошкоджено корпус Центру дитячої кардіохірургії. У момент удару там тривали три операції на серці, і внаслідок вибуху пошкоджено вікна, сталося забруднення грудної порожнини дітей. Зараз маленьких пацієнтів намагаються врятувати в інших лікарнях.

Як уточнили у МОЗ, у дитячій лікарні постраждали 10 хірургічних відділень, 5 онковідділень, 2 соматичні відділення, інтенсивна терапія, 2 реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина онкогематологічної лабораторії (єдиної в країні). 

Для тих, хто бажає підтримати дитячу лікарню, оприлюднили Офіційні реквізити Фонду Охматдит.

Читайте також:  Фото дня. Маленькі пацієнти “Охматдиту” сидять з капельницями під зруйнованою лікарнею

Нагадаємо, сьогодні вранці шість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі (оновлюється). Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Киян кличуть розбирати завали лікарні “Охматдит” – кожна хвилина є шансом для порятунку життя дітей. Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. У Шевченківському районі також повністю зруйновано під’їзд житлового будинку – рятувальники намагаються дістати людей з-під завалів. Ще один медцентр пошкоджено внаслідок повторного удару у Дніпровському районі –  є загиблі і поранені.

Загалом наразі відомо про 10 загиблих та 35 постраждалих внаслідок ракетного удару по столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин