Росіяни пошкодили головний корпус лікарні Охматдит – що відбувається всередині

Автор: Оксана Тупальська
11:44 08.07

Під час російських обстрілів постраждала Національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит”. Лікарі показали жахаючі кадри, що відбувається всередині.

Росіяни пошкодили головний корпус лікарні Охматдит – що відбувається всередині

В медичній установі перебували діти, кажуть, що маленькі пацієнти можуть бути і під завалами. Медики показали понівечені кордори та розбиті вбиральні, а також жах, в якому опинився заклад.  

Охматдит – це якийсь нереальний біль… Новий корпус, старі корпуси… Величезний удар. По найбільш вразливим – хворим дітям. Тим, які часто не рухомі, або яким не можна покидати стерильні бокси… Цей удар – справжнє обличчя путіна і російського народу. І їх мета – вбивати українців і українських дітей, – сказала колишня заступниця секретаря РНБО Вікторія Сюмар.
Вона також закликала допомогти розбрати завали, адже кожна хвилина – це порятунок життя людей.
 
Охматдит потребує максимальної уваги сьогодні. І задля порятунку дітей зараз. І в майбутньому. Багато поранених… Розбирають завали. Під ними можуть бути люди… Охматдит потребує допомоги. Хто має вільний час… роботи багато. Підходьте. І ще. Там робили унікальні операції. Рятували життя. Лікарню треба буде відбудувати… Попри все. Як символ життя, що переможе.
Фото Офісу президента України

Біля будівлі збіглися люди розбирати завали. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин