Пресмарафон Зеленського: президент кличе журналістів в маленьку піцерію (ФОТО)

20:13 25.11

Пресмарафон президента Володимира Зеленського, присвячений “екватору” його каденції, відбудеться у столичній піцерії “Автостанція” на Подолі. Захід заплановано на п’ятницю, 26 листопада.

Пресмарафон Зеленського: президент кличе журналістів в маленьку піцерію (ФОТО)

В піцерії ЗМІ підтвердили відповідну інформацію, однак запевнили, що про місце проведення президентської пресконференції дізналися лише сьогодні.

В заклад вже навідалися представники Офісу президента, які займаються організацією пресмарафону. Серед них, зокрема, була присутня керівниця директорату з питань інформаційної політики Ірина Побєдоносцева. У розмовах між собою працівники ОПУ висловлювали побоювання через труднощі з організацією безпеки проведення пресконференції, “оскільки заклад розташований в старій будівлі автобусної станції”, пише ТСН.

Приміщення цього закладу складається з двох відносно невеликих кімнат, в яких потрібно буде розмістити 30 представників медіа, зазначає PavlovskyNews.

Початок зустрічі президента з журналістами заплановано на 26 листопада. Основні теми: реформи в країні, ситуація на Донбасі, енергетична безпека, тарифи, економіка та боротьба з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський уже проводив пресмарафон у закладі громадського харчування – 10 жовтня 2019 року у Kyiv Food Market. Також він “організовував шашлики” для представників медіаспільноти.

Читайте також: Держдача, Карпати, гелікоптери: нескромне святкування 50-річчя Єрмака разом із Зеленським (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися