Екватор каденції: Зеленський проведе прес-марафон «30 запитань президенту»

Автор: Марія Супрун
16:43 25.11

Цієї п’ятниці, 26 листопада, відбудеться прес-марафон за участю Президента України Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції. І пройде вона – в піцерії.

Екватор каденції: Зеленський проведе прес-марафон «30 запитань президенту»

Як повідомляє Офіс президента, прес-марафон «30 запитань президенту України» розпочнеться о 12:00 і триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук-сторінці Офісу Глави держави та на провідних українських телеканалах.

Зазначається, що у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити Главі держави своє запитання.

Такий формат заходу, впевнені в ОП, дасть змогу уникнути дублювання запитань.

Крім цього ЗМІ пишуть, що запланований на п’ятницю, 26 листопада, пресмарафон президента України   Зеленського відбудеться у столичній піцерії “Автостанція” на Подолі.

Раніше, 20 травня цього року, на території державного підприємства “Антонов” відбулася велика пресконференція до другої річниці президентства Володимира Зеленського – Топ-10 тез Зеленського з великої пресконференції.

Нагадаємо, 21 квітня 2019 року Зеленський був обраний президентом України на чергових виборах. 20 травня він прийняв присягу перед народом України як глава держави.

За оцінкою експертів КВУ, на цей час більшість обіцянок, озвучених Зеленським під час дебатів на НСК «Олімпійський» 19 квітня 2019 року, не було виконано.

Великий Київ у Google News

підписатися