Парламент розщедрився. Найрозумніші із ЗНО випускники матимуть по 100 тисяч

Автор: Любава Лисичкіна
23:06 04.02

Верховна Рада України вирішила преміювати відмінників: учні які, складуть тести Зовнішнього незалежного оцінювання з 4-х предметів мінімум на 790 балів можуть отримати премію в сто тисяч гривень.

Парламент розщедрився. Найрозумніші із ЗНО випускники матимуть по 100 тисяч

Про це на  своїй сторінці у Facebook повідомив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Тепер кожен випускник закладу середньої освіти може отримати 100 тис. гривень від Парламенту. Для цього потрібно скласти тести ЗНО з 4-х предметів мінімум на 790 балів, при цьому щонайменше з одного предмету треба здобути 200 балів.  Саме такі умови назвав  глава парламенту.

“Вимоги серйозні, але й нагорода теж. Адже високі результати ЗНО – це можливість навчатися за державним замовленням у найкращих університетах та ще й отримати фінансову премію. Сьогодні відповідну постанову вже підписано”, – написав Разумков.

Премії будуть вручатися відповідно до  постанови “Про премії Верховної Ради України для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”.

Нагадаємо, тиждень тому  заснували президентські стипендії для найкращих учасників ЗНО, премії переможцям учнівських олімпіад і гранти на навчання за кордоном.

Великий Київ у Google News

підписатися