Найкращі учні будуть отримувати премії та гранти на навчання за кордоном

Автор: Марія Супрун
19:20 28.01

В Україні заснували стипендії для найкращих учасників ЗНО, премії переможцям учнівських олімпіад і гранти на навчання за кордоном.

Найкращі учні будуть отримувати премії та гранти на навчання за кордоном

Відповідний Указ № 27/2021 «Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти» підписав президент України Володимир Зеленський.

Документ передбачає заснування президентських стипендій для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати; премій для переможців всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів; грантів на навчання за кордоном.

Це наші найкращі учні. І ми будемо мотивувати їх старатися й надалі. Такі талановиті й цілеспрямовані діти побудують сильну та успішну Україну», – зазначив Глава держави.

Кабінет Міністрів України має у двомісячний строк розробити та затвердити порядки призначення та виплати цих стипендій, премій і грантів президента. Також уряд має передбачати у державному бюджеті України видатки на відповідні виплати.

Нагадаємо, раніше стали відомі Топ-10 найпопулярніших спеціальностей та вишів за результатами вступної кампанії 2020 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...