Нова послуга для киян з інвалідністю впроваджується за сприяння Марини Порошенко

19:06 21.01

“Персональний асистент” – нова соціальна послуга для киян з інвалідністю. Над механізмами її впровадження працює лідерка “Європейської Солідарності” у Київраді, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Нова послуга для киян з інвалідністю впроваджується за сприяння Марини Порошенко

Про це повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності”.

Планується, що персональний асистент буде супроводжувати людину з інвалідністю не лише під час відвідування навчальних закладів, а й допомагатиме у вирішенні соціально-побутових питань протягом всього життя.

Під час робочої зустрічі Марина Порошенко зазначила, що послуга соціального супроводу “асистент дитини” вже закріплена на законодавчому рівні і зараз необхідно розширювати коло осіб, що можуть скористатись послугою. 

Зараз є надзвичайно важливим розширити перелік осіб, які можуть отримати таку послугу та розробити навчальні програми, курси та тренінги для осіб, які будуть виконувати роботу асистента людини з інвалідністю. Крім того, з огляду на досить низький рівень оплати праці соціальних працівників та асистентів, варто впровадити муніципальну доплату та по можливості розробити низку пільг для цих працівників»,

– заявила Марина Порошенко.

В результаті засідання робочої групи напрацьовані подальші кроки для якнайшвидшого впровадження послуги в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки, що була затверджена постійною Комісією з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Читайте також: Марина Порошенко про родинні традиції: “Ми пишались, коли за великим столом збиралися чотири покоління”

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...