Марина Порошенко про родинні традиції: “Ми пишались, коли за великим столом збиралися чотири покоління”

09:52 14.01

Страви української кухні і вся родина за столом – так зустрічає свята велика родина Марини і Петра Порошенків.

Марина Порошенко про родинні традиції: “Ми пишались, коли за великим столом збиралися чотири покоління”

Про родинні традиції розповіла Марина Порошенко в програмі “Люди великого міста” на Телеканал Kyiv Live.

Ми весь час пишались, коли збирались за великим родинним столом, що там збираються чотири покоління. І для нас це була велика гордість. На жаль цього року наш стіл сиротіє: вже не буде наших батьків і залишиться тільки три покоління, але дуже важливо не припиняти ці традиції і передавати їх від покоління до покоління, тому що саме на таких традиціях будується не тільки родина, а вся держава, нація. Ми з цими традиціями, які навчилися від батьків, формуємо майбутнє нашої країни”, – розповіла Марина Порошенко.

За її словами, діти вже дорослі, але їх тягне до батьківського дому, і їх дорослий вибір – бути у колі родини на великі свята.

Що стосується гастрономічних вподобань – сім’я Порошенків віддає перевагу українській кухні.

Щодня в нас дома українська кухня. Ми не відходимо від цього правила, тому що вона для нас звична, найсмачніша, універсальна, доступна, завжди актуальна і ніколи не набридає”, – ділиться Марина Порошенко.

Звісно, у родини є улюблені страви світової кухні, які також урізноманітнюють раціон.

Ми дуже часто із дітьми щось фантазуємо, купуємо продукти, щоб приготувати вдома щось новеньке, але, знаєте, я думаю, що це припустима глобалізація”, – посміхається Марина Порошенко.

Коли мова зайшла про “знаки сили” у 2020 році, вона згадала про батьків.

Доля не запитує, можеш ти справитись з викликами чи ні. Вона просто їх ставить перед тобою. Те саме було з хворобами батьків. Я все робила, щоб продовжити їх життя і зменшити страждання в останні дні… Тут важливо бути щирим перед собою і розуміти, що ти зробив максимально скільки міг. Я коли останні дні приходила до ліжка мами – вона вже не спілкувалася зі мною, але я дуже сподівалася, що вона мене чує. Я її дуже просила: мамо, ти в мене така сильна, стільки перенесла випробувань і все долала, дай мені можливість залишатись якомога довше твоєю донькою”, – згадує Марина Порошенко.

Вона зізнається, що батьки – і її, і Петра Олексійовича – стали тим символом і прикладом, на який рівняється родина, адже вони прожили достойне життя.

Читайте також: Діти отримають до свят 1000 Свято-боксів від Фонду Порошенка і «Солідарної молоді» – Марина Порошенко

Нагадаємо, Марина Порошенко цьогоріч стала депутатом Київради і очолила Комісію з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...