Немов авгієві стайні. Під час толоки на стадіоні «Відрадний» серед сміття були навіть старі дивани

19:36 03.04

Люди збиралися на толоку самостійно через соціальні мережі. Бути з народом виявили бажання два заступники голови Солом’янської РДА, які до толоки  запросили комунальників.

Немов авгієві стайні. Під час толоки на стадіоні «Відрадний» серед сміття були навіть старі дивани Фото: Facebook Солом'янська РДА

Як повідомляє Солом’янська райдержадміністрація, стадіон «Відрадний», що знаходиться на вулиці Миколи Шепелєва, 5,  зараз не знаходиться на балансі комунальників. Прибрати його від нечисленної кількості сміття  вирішили  заради здорового духу мешканців району.

Місцева влада повідомляє не тільки про побутове сміття та автомобільні шини, які заполонили територію стадіону. Тут сьогодні знайшли і старі дивани. 
Лише за перші години прибирання було вщент забито два величезні контейнери, які безкоштовно надали та погодилися вивезти піприємці.
 
Окрім самого стадіону, також було прибрано приміщення роздягальні , яке знаходиться під трибунами. Це приміщення слугувало величезним сміттєзбірником і не виконувало свою функцію, оскільки дверцята роздягальні були заварені.
Нагадаємо, в Києві стартував місячник благоустрою. Як відомо, через карантин традиційні весняні толоки перенесені на квітень, але кожен все рівно може допомогти зробити місто чистішим. 
 
Крім цього не слід забувати, що Київ перебуває у “червоній” зоні, тож під час прибирання парків слід дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму, якщо поруч є люди. 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...