Місячник благоустрою в Києві – що це означає

13:09 02.04

Приведення до ладу парків та скверів, встановлення антипаркувальних стовпчиків та інше – в ході місячника благоустрою в Києві, який стартував 1 квітня.

Місячник благоустрою в Києві – що це означає

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко.

За результатами виїзду дав доручення всім службам і очільникам районів міста вивезти з прибудинкових територій шини і старі тумби. На їх місці ставити антипаркувальні стовпчики. Також дав завдання прибрати стихійні сміттєзвалища. Та навести лад після зими на Дніпровських пагорбах», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що в усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та благоустрій, задіяні до масштабного прибирання. Аби навести лад на всіх територіях, без винятку – автошляхах, прибудинкових територіях, дитячих та спортивних майданчиках, у парках та скверах столиці.

Наголошую, це робота не тільки муніципальних служб, а й всіх організацій і установ, що також відповідальні за належний стан балансових територій. А персональну відповідальність за роботу районних служб несуть голови районів. І також нагадаю, що в столиці працюють інспектори з благоустрою, які фіксують стан територій. Штраф за порушення благоустрою – 1700 гривень”, – наголосив Кличко.

Читайте також: Біля Ірпеня знайшли звалище покришок: шини просто кидали в поле

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...