Немає ні спецперепустки, ні авто. Лікарні возитимуть своїх пацієнтів на таксі

Автор: Тетяна Сененко
13:56 03.04

Уже з п’ятого квітня громадський транспорт Києва працюватиме за спецперепустками. Люди, які їх не мають, але потребують медичної допомоги, не зможуть скористатися громадським транспортом, але проблема лишається, і влада Києва пропонує варіанти її вирішення.

Немає ні спецперепустки, ні авто. Лікарні возитимуть своїх пацієнтів на таксі

У коментарях під публікацією Київради про запровадження спецперепусток запитують що робити людям, яким потрібно в лікарню, а можливості добратися туди – немає. На що Київрада пропонує звернутися в медзаклад, де нададуть прокомод для поїздок сервісом Uber.

«Людям, яким необхідна хіміотерапія, гемодіаліз, мають звернутися до своїх закладів охорони здоров’я, де вони проходять лікування. Лікарня має надати спеціальний промокод для поїздок Uber, які довозитимуть до лікарень таких пацієнтів» – , йдеться у повідомленні.

До слова, у Києві за добу 2 квітня виявили рекордні 2053 випадки коронавірусу, померло 50 хворих. Найбільше випадків захворювання за добу виявили у Дарницькому (812), Деснянському (384) та Голосіївському (195) районах.

Нагадаємо, на тлі карантину в Києві, який був посилений через зростання числа хворих COVID-19, під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...