Карантин, день 387. Спецперепустки наробили у Києві проблем (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
09:21 03.04

На тлі карантину в Києві, який був посилений через зростання числа хворих COVID-19, під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті.

Карантин, день 387. Спецперепустки наробили у Києві проблем (ВІДЕО)

Про це йдеться у сюжеті Право ТВ.

Через посилення карантину утворився натовп під Департаментом КМДА, який приймає заявки для оформлення спецперепусток для проїзду в громадському транспорті. Але людям не повідомляють, коли саме їм оформлять документи і чи зареєстрована їх заявка.

Журналісти додають, що порядок оформлення перепусток був оприлюднений лише в четвер, 1 квітня, тому у підприємств було трохи часу для підготовки і складання заяв, через що і утворилася черга. 

 

До слова, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецквитків на проїзд у громадському транспорті, які будуть потрібні на час локдауну з 5 квітня.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко показав, як виглядатимуть спецперепустки на громадський транспорт, що працюватиме під час обмежень у спеціальному режимі, та розказав, кому їх видаватимуть.

Метрополітен у період обмежень теж працюватиме за звичайним графіком. Тобто станції будуть відкривати і закривати в той же час, як і завжди. Кількість поїздів на лініях не скорочуватимуть. Проїзд у метро теж буде тільки за спецперепустками та оплатою проїзду.

Раніше “ВК” писав, як отримати спецперепустку на проїзд у транспорті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...