Не пустили на вибори. “Демократична сокира” влаштувала мітинг під судом

16:26 29.09

Сьогодні, 29 вересня, під будівлею Окружного адміністративного суду Києва (ОАКС) зібралися прихильники політичної партії “Демократична Сокира” з вимогою зобов’язати територіальну-виборчу комісію зареєструвати партію на місцеві вибори, яка напередодні відмовила партії.

Не пустили на вибори. “Демократична сокира” влаштувала мітинг під судом

Про це повідомляє кореспондент “Великого Києва”.

На акції присутні кілька десятків людей, які підтримують політичну силу. В руках тримають гасла: “Як людям жити чесно, коли влада порушує закон?”, “Демократію не спинити”.

“Інша партія могла б легко опустити руки та заявити, що весь світ проти неї. Але не ми. Партія Демократична Сокира народилася в боях та в них виросла. Під судами ми отримували нових прихильників, ми рятували мільярди від олігархів, ми блокували проросійські ініціативи. Зараз у нас хочуть забрати право обиратись. Зараз у наших прихильників хочуть забрати право обирати”, – зазначили представники “Демократичної сокири”.

Нагадаємо, Київська міська територіальна виборча комісія не допустила до участі у виборах до Київради партію “Демократична сокира” через привід, який у політсилі вважають смішним та абсурдним. Наразі це єдина партія, яку не допустили до виборів у Києві. У “Демсокирі” вважають рішення ТВК політичним.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...