“Демократичну сокиру” не пускають на вибори до Київради

20:10 28.09

Київська міська територіальна виборча комісія не допустила до участі у виборах до Київради партію “Демократична сокира” через привід, який у політсилі вважають смішним та абсурдним. Наразі це єдина партія, яку не допустили до виборів у Києві. У “Демсокирі” вважають рішення ТВК політичним і збираються відстоювати у суді своє право бути обраними.

“Демократичну сокиру” не пускають на вибори до Київради

Про це повідомив сьогодні на пресконференції співзасновник політичної партії “Демократична Сокира” Юрій Гудименко, що очолює виборчий список партії до Київради.

“Нам фактично наразі розв’язали руки. І з розв’язаними руками ми робитимемо саме те, що нам вдається найкраще, а саме – битимемося. Ми подаємо до суду. Рішення ухвалюватиме Окружний адміністративний суд міста Київ, той самий, який ми намагалися і намагаємося досі розформувати. Очолює його суддя Вовк, якого ми намагалися притягнути за корупцію… У цій битві ми переможемо, у мене немає в цьому жодних сумнівів, тому що всі рішення, які ми знайшли за аналогічними справами щодо минулих місцевих виборів, ухвалювалися на користь партій, а не на користь їхнього зняття”, – сказав Гудименко.

За його словами, приводом до недопущення партії до виборів стало внесення грошової застави від нібито неналежної юридичної особи.

“Два дні тому ввечері Київська міська територіальна виборча комісія з четвертої спроби зняла партію “Демократична Сокира” з виборів до Київської міської ради. Станом на зараз ми – єдина партія, яку не допустили до виборів у Києві. Привід, під яким нас не допустили, смішний і максимально абсурдний. Цей привід полягає в тому, що ми оплатили заставу з неналежної юридичної особи”, – пояснив Гудименко.

Він назвав таке рішення виключно політичним.

загрузка...

“На мою особисту думку, це рішення є виключно політичним. Київ – центр нашої активності. Ви всі знаєте, що “Демократична Сокира” є одним із учасників “Руху опору капітуляції”, максимально активним учасником вуличних протестів, одним із ключових вуличних гравців взагалі в Києві. Наша активність тут велика, всі наші сили тут, тут ми найсильніші, тут ми працюємо 2,5 роки. За цей час ми напрацювали не лише рейтинги, а й репутацію. Саме це наразі під загрозою”, – додав представник партії.

Читайте також: Замість Києва – Дніпро. Партія Берези перепутала міста у рекламі про Київ

Нагадаємо, соцдослідження свідчать, що Кличко й партія Порошенка отримають більшість у Київраді, якщо об’єднаються.

Вибори мера Києва, а також вибори депутатів Київської міської ради відбудуться в столиці України 25 жовтня, як більшість регіональних виборів по всій країні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...