Михайло Романчук завоював для України четверту медаль Олімпійських ігор

Автор: Галина Ворона
08:30 29.07.2021

Поки Україна спала, пловець Михайло Романчук виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем. Це четверта нагорода у скарбничці нашої збірної. І хоча гатунок медалі нижчий ніж усі сподівались, для України це історична подія, адже 17 років поспіль українські пловці не здобували нагород.

Після олімпійського рекорду в кваліфікації (7:41.28) від Романчука чекали “золото”, але в фіналі наш плавець виступив гірше і показав третій результат (7:42.33).

Золота медаль у американця Роберт аФінке, а срібна – у італійця Грегоріо Пальтріньері.

До речі, це перша нагорода у плаванні для української збірної за останні 17 років – останній раз на Олімпіаді  у цьому виді спорту перемагала Яна Клочкова у 2004-му.

Ще один українець Сергій Фролов став шостим.

Нагадаємо, першу медаль Олімпіади в Токіо здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета.