Мрія всіх дітей. На Оболоні відкрився дитсадок з критим двориком, басейном та ігровими зонами

Автор: Галина Ворона
11:58 16.06

В Оболонському районі відкрився сучасний, європейський, та повністю відремонтований дитячий садок №661, що на вулиці Прирічній, 3. Тут облаштували нові ігрові зони, батут та басейн для малечі.

Мрія всіх дітей. На Оболоні відкрився дитсадок з критим двориком, басейном та ігровими зонами

Про це розповіла депутатка “Європейської Солідарності” в Київраді Ірина Никорак.

За її словами, аналогу такого садочку в місті Києві немає.

У цей об’єкт ми всі вклали душу. У внутрішньому дворику зробили басейн та весь простір накрили прозорим куполом. А прямо зі спортивної зали можна спуститись в “басейн” з кульками через закриту та безпечну гірку. Ми вже, до речі, протестували цю новинку”, – розповіла депутатка.

На території дитячого садочка облаштували 14 зон для прогулянок з тіньовими навісами та ігровими елементами, нове футбольне та баскетбольне поле, майданчик з гойдалками.

Сьогодні черга у дошкільні заклади столиці колосальна. Загалом, садочків не вистачає, і ті заклади, які є, давно перевищили встановлену норму 20 дітей у групі. Тож маємо і далі докладати максимум зусиль, щоб старі садочки оновлювалися, а нові відкривалися. Бо наше першочергове завдання створювати комфортні та безпечні умови для зростання та розвитку наших дітей”, – відмітила Ірина Никорак.

Читайте також: Кольорове дитинство гарантоване. На Київщині оновлюють дитсадок – фото 

Нагадаємо, на Троєщині також нещодавно відкрився новий дитсадок с басейном (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...