Один з найкращих: на Троєщині відкрився новий дитсадок с басейном (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
14:41 26.05

Сьогодні, 26 травня, на Троєщині відкрився новозбудований дитячий садок № 327 на вулиці Радунській. Тут, у 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина раніше була стихійна парковка, а у 2019 році почали будувати садочок.

Один з найкращих: на Троєщині відкрився новий дитсадок с басейном (ФОТО)

На відкритті був присутній мер Києва Віталій Кличко, повідомляє КМДА. Уе вже 33 дошкільний навчальний заклад, збудований чи повністю реконструйований за останні кілька років у столиці.

«Це – сучасний, гарний садок – із басейном, зі спортивним та музичним залами, танцювальним класом, з кабінетами логопеда і психолога, інтерактивною кімнатою. Також оснастили найсучасніший харчоблок, медичний пункт. Будівля утеплена, повністю енергоефективна, обладнана сучасними системами вентиляції та опалення. Усе освітлення в садку – енергозберігаюче», – підкреслив Кличко.  

Розрахований садок на 260 місць – 14 груп.

Як і в усіх садочках столиці, в цьому дитячому закладі встановили відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, систему протипожежного захисту, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю. Також заклад облаштували і для комфорту маломобільних відвідувачів. Територія садочка облаштована та озеленена і для прогулянок та ігор дітей на свіжому повітрі.

Садок уже внесли в систему електронного запису. Тож батьки можуть записувати до нього дітей. Заклад розпочне роботу із 1 червня.

Також Кличко повідомив, що до 1 вересня відкриють новозбудовану школу в Солом’янському районі. А ще цього року розпочнеться будівництво школи на Позняках, і планують завершити добудову ще в одній школі, а також надбудову поверху в одній із столичних гімназій. У процесі реконструкції ліцей «Лідер» на Печерську, а також триває будівництво школи у Биківні. Розпочнуть проектування будівництва ще 3 нових шкіл – двох на Троєщині та однієї в Дарницькому районі. А також планують здійснити капремонти і реконструкцію в чотирьох дитячих садочках.

Як повідомлялося, дитсадок європейського рівня після реконструкції відкрився в Подільському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися