Моргенштерн перелякався. Репер та фанат Путіна скасує концерти в Україні

Автор: Любава Лисичкіна
21:37 20.04

Концерти співака Моргенштерна були заплановані на червень 2021 року в Києві, Харкові та Запоріжжі.

Моргенштерн перелякався. Репер та фанат Путіна скасує концерти в Україні

Як він заявив на своїй сторінці в Instagram, ймовірно  виступи скасуються. 

«Зараз ми узагалі не поїдемо, бо там починаються якісь штуки прикольні… І, схоже, знову будуть переноситися концерти, тому що більша частина артистів уже все перенесли. Особливо після історії з Одесою. Мені страшно банально, я не буду брехати. Мені страшно їхати», – поділився він зі своїми фанатами.

Виступ, який  анонсувався як “перший сольний концерт”, був  запланований в Києві у Палаці спорту 3 червня. Вартість квитків складала від 690 до 4490 грн. 

Репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю. 

Саме тому його концерти Моргенштерна не пройшли повз столичних політиків. Так, депутат Київради Олександр Погребиський звернувся до  СБУ з проханням перевірити, чи може росіян  Morgenshtern давати виступи в Києві. На це звернення жодної відповіді депутат так і не отримав, кияни таким станом речей обурюються, адже якщо СБУ не вважає за потрібне давати відповіді депутатам, то перед людьми без посвідчень звітувати точно не буде ніхто.

Наприкінці минулого року СБУ повідомила, що підстав для недопущення репера Моргенштерна на гастролі в Україну немає.

В цей же час в Університеті Поплавського дарують квитки на концерт Моргенштерна.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися