Підстав для недопущення репера Моргенштерна на гастролі в Україну немає”, – СБУ

17:11 30.12.2020

СБУ перевірила російського репера на прізвисько Моргенштерн та заявила, що причини відмовити йому у візиті до України відсутні.

Підстав для недопущення репера Моргенштерна на гастролі в Україну немає”, – СБУ

Про це повідомила пресслужба СБУ у відповідь на запит видання “Радіо Свобода”.

На підставі запиту організатора гастрольних заходів (станом на кінець липня ц.р.) здійснено перевірку запитуваного Вами громадянина РФ. Організаторам повідомлено, що на момент перевірки підстави для недопущення цього громадянина РФ до участі у гастрольній діяльності у Службі безпеки України відсутні, – повідомили в СБУ.

Але, за словами спецпризначенців, наявність такої відповіді не означає відсутність законних підстав для недопущення на момент перетину державного кордону України.

Репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю.

Путін красавчик не тому, що він зробив щось для країни круте, або що править супер-відмінно. Просто круто, потужний мужик і все. Прикинь, ти Путін – тебе знає весь світ. Круто, молодець”, – каже Валєєв.

До слова, у 2019 році репер вже бував з гастролями в Одесі. Тоді це викликало хвилю суспільного резонансу, оскільки концерт випав у дні жалоби за жертвами пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки. Дізнавшись про цей факт, Валєєв під час виступу заявив, що “траур – йо…бана показуха”.

Нагадаємо, 3 червня 2021 року Моргенштерн планує провести концерт у Палаці Спорту, наступного дня – у Харкові, а 6 червня росіянин збирається виступити у Запоріжжі.

Читайте також: Що таке снюс та ауф: Топ-запити українців в Google

Великий Київ у Google News

підписатися