В Університеті Поплавського дарують квитки на концерт Моргенштерна

Автор: Тетяна Сененко
12:25 20.04

На кафедрі міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв вирішили влаштувати “подарунок” студентам та оголосили розіграш квитків на концерт російського репера Моргенштерна.

В Університеті Поплавського дарують квитки на концерт Моргенштерна

Таке повідомлення з’явилось на офіційній інстаграм-сторінці Університету.

“Хочеш побачити зірку світового масштабу на власні очі? Послухати всі популярні хіти і відірватися на повну? Тоді пропонуємо вам супер-конкурс на літні квитки Моргенштерна”, – йдеться в оголошенні.

Міжнародна кафедра університету культури, мабуть, сподівалася, що так їй вдасться збільшити кількість підписників на своїй сторінці, проте насправді більшість коментарів під постом негативні.

Ймовірно, тут йдеться про концерт російського репера, який має відбутися в Києві у червні. Проте наразі невідомо, як він буде проходити та чи відбудеться взагалі.

Сам Моргенштерн під час прямого ефіру в інстаграмі заявив, що концерту може не бути, і що йому страшно їхати в Україну.

“Зараз ми взагалі не поїдемо, там починаються якісь речі. Ймовірно, знову будуть переносити концерти. Мені справді страшно, банально. Я не буду брехати, що мені страшно”, – сказав Моргенштерн.

У коментарях також пишуть, що у “Миротворці” артиста нема – значить і підстав заборонити концерт теж нема.

У Службі безпеки України повідомили, що перевіряли російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) раніше на предмет підстав про недопущення в Україну, і причин у відмові не було.

Так, виступ Morgenshtern, що анонсується як “перший сольний концерт”, запланований в Києві у Палаці спорту 3 червня. Вартість квитків від 690 до 4490 грн. Група “На-На” заявляє про наміри виступити у Києві вже 17 квітня у МЦКМ (Жовтневий палац). Вартість квитка від 390 грн. Репер “Баста” планує здійснити візит до Києва 25-26 червня та обіцяє великий концерт у Stereo Plaza. Вартість квитків від 900 грн.

Нагадаємо, раніше, кілька невідомих в центрі Києва побили вуличного музиканта Денчика за виконання пісень скандального російського репера Моргенштерна.

Великий Київ у Google News

підписатися