Київ прийме гостей? СБУ ігнорує депутатський запит про концерт Моргенштерна

Автор: Тетяна Сененко
15:17 08.04

Афіші уже по всьому місту, а СБУ досі просять перевірити, чи можуть росіяни Morgenshtern та гурт “На-На” виступати у Києві, на що СБУ віртуозно відповідає ігнором. Навіть на депутатські запити.

Київ прийме гостей? СБУ ігнорує депутатський запит про концерт Моргенштерна

Голову СБУ Івана Баканова просять перевірити низку російських виконавців, які анонсують свої концерти у Києві у найближчі місяці. Йдеться про Morgenshtern (Алішер Тагірович Валєєв), Хабіб (Хабіб Шаріпов), репера Басту (Вакуленко Василь Михайлович ) та гурт “На-На”, передає “ВК”.

Відповідне звернення до СБУ з вимогою перевірити даних громадян Російської Федерації та встановити законність запланованих ними концертів у Києві надіслав відомий волонтер і депутат Київради від фракції “Європейська Солідарність” Олександр Погребиський.

Я направив звернення Баканову Івану Геннадійовичу. Воно стосується концертів таких груп як “Баста”, “На-На”, Morgenshtern,: коли і де вони мають відбутися. Я прошу у встановленому порядку здійснити перевірку кожної із цих осіб, оскільки на сценах столиці України хочуть виступати громадяни Російської Федерації – агресора, з яким наша країна продовжує війну на Сході”, – прокоментував Олександр Погребиський.

Цікаво, що на це звернення жодної відповіді депутат так і не отримав, хоча на Палаці Спорту уже у всій красі майорить величезна афіша концерту.

Кияни таким станом речей обурюються, адже якщо СБУ не вважає за потрібне давати відповіді депутатам, то перед людьми без посвідчень звітувати точно не буде ніхто.

У коментарях також пишуть, що у “Миротворці” артиста нема – значить і підстав заборонити концерт теж нема.

У Службі безпеки України повідомили, що перевіряли російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) раніше на предмет підстав про недопущення в Україну, і причин у відмові не було.

Так, виступ Morgenshtern, що анонсується як “перший сольний концерт”, запланований в Києві у Палаці спорту 3 червня. Вартість квитків від 690 до 4490 грн. Група “На-На” заявляє про наміри виступити у Києві вже 17 квітня у МЦКМ (Жовтневий палац). Вартість квитка від 390 грн. Репер “Баста” планує здійснити візит до Києва 25-26 червня та обіцяє великий концерт у Stereo Plaza. Вартість квитків від 900 грн.

Нагадаємо, раніше, кілька невідомих в центрі Києва побили вуличного музиканта Денчика за виконання пісень скандального російського репера Моргенштерна.

 

Великий Київ у Google News

підписатися