Метро на Виноградар: половина правого тунелю вже готова, до фінішу залишається 627 м

Автор: Микита Мухомор
17:59 29.01

За допомогою тунелепрохідницького комплексу “Галина” збудовано вже половину правого тунелю метро, яке з’єднає центр міста та Виноградар. А з боку майбутнього аварійного виходу тунелю вже змонтовано складний арматурний каркас для першого бетонування.

Метро на Виноградар: половина правого тунелю вже готова, до фінішу залишається 627 м

Пресслужба “Київметробуду” опублікувала фото з будівництва майбутньої станції метро “Мостицька”. Там проклали вже половину правого тунелю та почали підготовку до бетонування середньої частини перекриття електричної підстанції.

Встановлено 524-е кільце тунелю, тобто дістались відмітки 629 метрів, що дорівнює половині від загальної довжини правого тунелю”, – йдеться у повідомленні.

До слова, прохідницький комплекс “Галина” розпочав роботу з боку станції “Мостицька” та фінішує через 1256 м біля станції “Сирець”. На даний момент метробудівці проводять проходку правого тунелю (з Виноградаря в центр).

Нагадаємо, на початку вересня мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець” метро на Виноградар. На честь дружини керівника проекту комплекс назвали «Галина». Нові станції планують відкрити наприкінці 2021 року.

“Великий Київ” зняв з дрона будівництво метро на Виноградар. Ми пролетіли над майбутньою станцією “Мостицька” – дивіться відео.

Читайте також: Кличко прогулявся сяючим тунелем метро на Виноградар (ВІДЕО)  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...