Кличко прогулявся сяючим тунелем метро на Виноградарь (ВІДЕО)

15:31 25.11.2020

Роботи з будівництва двох нових станцій метрополітену в напрямку Виноградаря тривають за графіком. І наприкінці наступного року місто планує відкрити нові станції.

Кличко прогулявся сяючим тунелем метро на Виноградарь (ВІДЕО)

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу. Також він показав відео про те, як відбувається будівництво та прогулявся тунелем.

За його словами, роботи відбуваються на всіх шести будмайданчиках нової ділянки метрополітену. Там вже перенесли тепломережі і продовжують винесення інженерних мереж з-під ділянок будівництва метрополітену. На вулиці Межовій розібрали будівлі Станції технічного обслуговування, що заважали будівництву.

На будмайданчику на перетині вулиць Північно-Сирецької і Межової метробудівці просунулися суттєво – під землю.

«Тут працює тунелепрохідницький комплекс, який фахівці назвали «Галиною». Він вже пройшов 425 метрів правого перегінного тунелю в напрямку станції метро «Сирець». Як запевняють метробудівці, роботи тривають за графіком. І наприкінці наступного року ми плануємо відкрити дві нових станції метро на Виноградар», – наголосив Кличко.

Зокрема, мер спустився у новенький тунель, який вже підсвічується і гарно сяє.

Нагадаємо, на початку вересня мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець» метро на Виноградар. На честь дружини керівника проекту комплекс назвали «Галина».

Як повідомлялося, нова Подільсько-Вигурівська лінія метро матиме 22 станції – які збудуть першими.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...