Тунель метро на Виноградар почали прокладати. Комплекс назвали “Галина” (ФОТО)

17:52 02.09.2020

Мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець» метро на Виноградар.

Тунель метро на Виноградар почали прокладати. Комплекс назвали “Галина” (ФОТО)

Про це повідомляє КМДА.

Сьогодні ми розпочали дуже важливий етап будівництва двох нових станцій метрополітену на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект Правди». Великий прохідницький комплекс, що на честь дружини керівника проекту назвали «Галина» (є така традиція у метробудівців), розпочав сьогодні роботу», – зазначив Кличко.

Довжина комплексу становить 96 метрів. До цього в середині серпня за участю фахівців із Німеччини на тунелепрохідницький комплекс була встановлена нова планшайба діаметром понад 6 метрів, і вагою майже 60 тонн. Ця планшайба розроблена для проходки різного типу ґрунтів.

За місяць комплекс буде проходити близько 200 метрів під землею. І приблизно за шість місяців прокладе тунель у напрямку станції «Сирець» – довжиною в 1300 метрів. Також паралельно триває виготовлення огороджуючих конструкцій методом «стіна в ґрунті», що стануть основою тунелю.

Триває і процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену. Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від усіх інших станцій київського метро. Така конструкція пов’язана із особливостями інфраструктури району”, – додав Кличко.

 

Нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між цими двома станціями становитиме 3,7 кілометри.

Нагадаємо, раніше мер показав, як будівельники готуються до прокладання нового тунелю метро на Виноградар, і запевнив, що у столиці робиться все для того, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...