Метро на Виноградар. Підрядник похизувався черговим “відосіком” і нарвався на критику

Автор: Володимир Хлєбников
16:19 14.01

АТ “Київметробуд” показав чергове відео з будівництва багатостраждального метро на Виноградар. Користувачі мережі розкритикували метробудівців за “окозамилювання”.

Метро на Виноградар. Підрядник похизувався черговим “відосіком” і нарвався на критику

Новий ролик було оприлюднено 13 січня на каналі АТ “Київметробуд” в Youtube і на Facebook-сторінці.

Тривають роботи з демонтажу частини залізобетонної “стіни в ґрунті” та підготовка виконання робіт тунелепрохідницьким комплексом “Галина” по лівому перегінному тунелю від майданчика №214, де буде споруджена станція метро “Мостицька”, до станції “Сирець“, – йдеться в описі до відео.

Також метробудівці повідомили, що наразі “ведеться підготовка “Галини” до початку прохідницьких робіт“.

Реакція користувачів мережі, які слідкують за будівництвом метро на Мостицькому масиві та Виноградарі, не забарилася. Дехто привітав активність “Київметробуду”, однак більшість іронічно поставилися до чергового “відеозвіту”, нагадавши, що станції метро (принаймні одну з них) мали здати ще наприкінці 2021 року.

Читайте також: Втричі дорожче. Жителі Виноградаря отримали платіжки із захмарними сумами

Як писав “ВК”, наприкінці грудня 2021 року після кількамісячного мовчання АТ “Київметробуд” вирішило нагадати про себе, оприлюднивши відео з кількох дільниць будівництва метро на Виноградар. Ролик викликав не лише іронію, а й неабияке роздратування користувачів соцмереж. 

Передісторія. Справа про перенесення термінів будівництва метро на Виноградар досі перебуває на розгляді суду. Компанія “Київметробуд” не змогла добудувати станцію метро “Мостицька” до кінця 2021 року, як це було обіцяно раніше, і через суд вимагає перенесення термінів будівництва принаймні ще на рік. Міська влада та КП “Київський метрополітен” формально виступають проти цього.

Наприкінці листопада 2021 року столична прокуратура заявила, що підрядник будівництва двох станцій метро на Виноградар замість спорудження підземки поклав аванс на депозити та, за версією слідства, заробляв на відсотках. Ці кошти, а саме 180 млн грн, столична прокуратура намагається повернути через суд.

Читайте також: В мережі показали, що відбувається в середині “завмерлого” метро на Виноградар (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися