В мережі показали, що відбувається в середині “завмерлого” метро на Виноградар (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
18:55 19.11

В мережу потрапляють крихти інформації щодо “завмерлого” будівництва метро на Виноградар. Метробудівці навіть не оприлюднили інформацію про збійку в тунелі, яка відбулася наприкінці серпня.

В мережі показали, що відбувається в середині “завмерлого” метро на Виноградар (ФОТО)

Про це у своєму Facebook написав журналіст Олег Тоцький, який активно слідкує за ситуацією.

Він оприлюднив фото зі стовбура на Сирці. “Погляд на новий тунель зі старого. Всередині нового тунелю можна розглянути хвостові візки прохідницького комплексу“, – прокоментував журналіст світлину, яку, за його ж словами, йому передали “добрі люди”. Коли вона була зроблена, невідомо.

Він також зазначив, що “легально провести зйомку в багатостраждальному “метро на Виноградарі” вже давно неможливо”, тому доводиться “по крихтах збирати картинки та відео зсередини завмерлого будівництва“.

На їхній основі вже накопичився матеріал про збійку (підземна виробка у шахті або в метрополітені, що з’єднує дві близькі виробки, наприклад, зустрічні, та призначена для різних допоміжних цілей, – прим. “ВК”), яка сталася 24 серпня… Я сподівався, що цей момент вдасться сфотографувати” – додав журналіст.

Читайте також: Поряд з недобудованою станцією метро “Мостицька” з’явилася зупинка автобусу

Відповідаючи на питання своїх підписників, чому наразі немає можливості легально знімати процес будівництва, він написав: “Чому – не знаю. Але, гадаю, це якось пов’язано з тим, що за останні місяці немає жодних офіційних новин. Навіть про збійку, що відбулася”.

За його даними, “єдина напівжива ділянка” будівництва метро на Виноградар розташована за проспектом Правди на вул. Межовій.

Зауважимо, що раніше, особливо на старті будівництва двох станції метро на Виноградар, мер Києва Віталій Кличко та керівництво КП “Київський метрополітен” активно висвітлювали цей процес.

Як відомо, справа про перенесення термінів будівництва метро на Виноградар досі перебуває на розгляді суду. Компанія “Київметробуд” не змогла добудувати станцію метро “Мостицька” до кінця 2021 року, як це було обіцяно раніше, і через суд буде вимагати перенесення термінів будівництва ще на рік.

Таким чином, чекати відкриття станції наприкінці грудня поточного року вже не слід.

Читайте також: Метро на Виноградар відкладається. Кличко пояснив чому і на скільки

Великий Київ у Google News

підписатися