Діти отримають до свят 1000 Свято-боксів від Фонду Порошенка і «Солідарної молоді» – Марина Порошенко

14:08 19.12.2020

В Києві понад 300 дітей, які отримують корекційно-розвиткові послуги в Інклюзивно-ресурсних центрах кожного району міста, отримають Свято-бокси до Дня святого Миколая від Фонду Порошенка та Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь». Ще 700 таких подарункових наборів передадуть у Дніпро, Львів, Одесу, Рівне.

Діти отримають до свят 1000 Свято-боксів від Фонду Порошенка і «Солідарної молоді» – Марина Порошенко

Про це розповіла Голова постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, депутат «Європейської Солідарності» Марина Порошенко у відеозверненні.

За її словами, в новорічно-різдвяні дні всі чекають на диво, а особливо діти.

І саме їм ми допомагаємо відчути це свято. Вже стало доброю традицією, коли Фонд Порошенка разом з Всеукраїнською громадською організацією «Солідарна молодь» влаштовує свято дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям з особливими освітніми потребами», – зазначила Марина Порошенко.

Вона розповіла, що подарункові Свято-бокси формуються в залежності від індивідуальних потреб кожної дитини.

Це чудова європейська традиція, яку ми впроваджуємо в Україні», – зауважила представниця «Євросолідарності» у Київраді.

Вона нагадала, що торік Фонд разом із «Солідарною молоддю» зібрали та відправили до дитячих будинків Донецької та Луганської областей 500 наборів.

«Цього року наша спільна мета – зробити Свято-бокс ще більш масштабним. Тому буде сформовано 1000 подарунків для дітей з Дніпра, Львова, Одеси, Рівного та Києва», – додала депутатка.

Марина Порошенко зазначила, що в Києві понад 300 Свято-боксів від Святого Миколая передадуть дітям, які отримують корекційно-розвиткові послуги в Інклюзивно-ресурсних центрах кожного району міста.

Наші різдвяні ельфи по всій країні збирають тактильні іграшки для дітей з особливими потребами у навчанні, розвиваючі та розважальні ігри, дитячі та підліткові книжки, корисні та яскраві канцтовари. Усе ми запакуємо в індивідуально прикрашені коробки відповідно до вікової категорії дитини та її статі. Цього року – ще більше подарунків. Цього року – ще більше щасливих дітей», – говорить Голова Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь», депутат Київради Дінара Габібуллаєва.

Марина Порошенко запропонувала усім небайдужим долучитись до створення свята українським дітям.

Давайте разом робити Україну кращою. Долучайтеся», – закликала Марина Порошенко.

Читайте також: Кисневі ліжка, зарплати та освіта. Марина Порошенко про нову стратегію роботи Київради

Нагадаємо, Кличко скликає позачергову сесію Київради, яку ініціювали в «Євросолідарності».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...