Лавра на замку: входи контролює поліція та Нацгвардія

13:23 14.04

По всій території Києво-Печерської Лаври посилені карантинні заходи. Там виставили 4 пости з правоохоронців і фахівців лабораторного центру. Потрапити туди можна тільки за спецдозволом.

Лавра на замку: входи контролює поліція та Нацгвардія

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Поліція і Нацгвардія контролюють входи і виходи з території. Потрапити туди можна тільки за спеціальним дозволом. Учора ми направили медичні бригади в Лавру. Медобстеження там пройшли 230 служителів Лаври та 68 студентів духовної семінарії. Серед них виявили хворих. Двох госпіталізували. Один відмовився від госпіталізації», – повідомив Кличко.

Він зазначив, що на сьогодні запланований відбір зразків для лабораторного дослідження ПЛР у служителів Київської духовної академії та семінарії.

Також сьогодні зранку почали посилену дезінфекцію приміщень Києво-Печерської Лаври. Її робитимуть щодня. Як і медогляд усіх, хто мешкає на території Лаври.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

«Я ще раз звертаюся до киян і до всіх українців. Залишайтеся вдома на Великодні свята! Не наражайте на небезпеку себе і своїх близьких! Нам не потрібен після свят вибух хвороби. Я переконаний: ніхто не мріє потрапити в інфекційне відділення», – наголосив Кличко.

Нагадаємо, Києво-Печерська Лавра, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці, закрита на карантин. Всього у Лаврі вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...