Київщину хочуть зробити центром медичного туризму

Автор: Марія Супрун
16:16 11.04.2021

Київську область планують зробити центром медичного туризму. Наразі Київська обласна державна адміністрація спільно з Українською Асоціацією медичного туризму розробляє план заходів для популяризації регіону.

Київщину хочуть зробити центром медичного туризму
оренда квартири Київ

Як повідомляє КОДА, медичний туризм – відносно нове для України поняття, яке вже давно практикується в світі. Його мета – допомогти пацієнтам із різними захворюваннями знайти найбільш підходящу за ціною і якістю клініку для діагностики, лікування або реабілітації – всередині країни або за кордоном. 

“На території області розташована значна кількість медичних та курортних закладів, тож нам є що запропонувати медичним туристам. Регіональний підхід дасть змогу розвивати галузь лікувального й оздоровчого туризму і в невеликих містах та курортах, залучати інвестиції, будувати сучасні центри, відкривати нові робочі місця й утримувати медичні кадри від пошуку альтернативної роботи за кордоном“, зазначила заступник голови КОДА Тетяна Щербак.

Вже найближчим часом заплановано проведення  Глобального Конгресу Медичного та оздоровчого туризму, міжнародні B2B зустрічі, інфо-тур для українських та закордонних провайдерів медичного туризму по українським клінікам, туристичні екскурсії по визначним місцям, виставка українських та закордонних представників клінік, провайдерських компаній, реабілітаційних центрів.

Нагадаємо, влада Києва також планує розвивати медичний туризм.

Великий Київ у Google News

підписатися