Зробити операцію та побачити Дніпро. Міська влада планує розвивати медичний туризм

15:48 08.10.2020

В Україні є можливість надавати якісні та водночас недорогі медичні послуги для іноземців, і міська влада зацікавлена, щоб до столиці приїздили на лікування.

Зробити операцію та побачити Дніпро. Міська влада планує розвивати медичний туризм

Про це під час Глобального Конгресу Медичного Туризму розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона зазначила, що з боку держави галузь медичного туризму недостатньо підтримується державою, хоча в Україні “дійсно багато хороших фахівців високого рівня”. 

Заступниця голови КМДА підкреслила- міська влада зацікавлена в тому, щоб цей напрямок розвивався. 

Минулого року ми почали активно підтримувати медичний туризм. Кожен, хто приїздить на лікування, залишає гроші не тільки в медицині. Він залишає гроші в готелі, він іде на екскурсії, користується транспортом, відвідує ресторани, купує сувенірну продукцію. Тобто медичний турист допомагає заповнювати туристичний сектор в цілому. Напрям дійсно дуже перспективний для Києва, і ми будемо усі сприяти його розвиткові”,

– зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА додала, що великою популярністю користуються послуги лікування офтальмологічних захворювань, реабілітації, пластичної хірургії та естетичної медицини, репродукції, стоматології, клітинної терапії, кардіохірургії.

Що ж до географії в’їзного медичного туризму, іноземні пацієнти приїжджають із Ізраїлю, Іспанії, Італії, багатьох східних країн, зокрема, із Бахрейну, Саудівської Аравії, Іраку, ОАЕ, Кувейту, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Азербайджану та інших.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов також зауважував, що складні операції в Україні – дешевші в 4-5 разік. Зокрема мова йшла про операції з пересадки органів

Читайте такожПересадка серця. В Києві вперше здійснили рідкісну операцію

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...