Кияни врятують “Київміськбуд”? – місто виділить мільярди на добудову житла

Автор: Владислав Щербак
17:15 Сьогодні

Київська міська рада ухвалила рішення про виділення 2,56 млрд грн на докапіталізацію будівельної компанії “Київміськбуд”.

Кияни врятують “Київміськбуд”? – місто виділить мільярди на добудову житла

Ці кошти підуть на завершення будівництва житлових комплексів, які були розпочаті, але заморожені через фінансові труднощі.

Читайте також: Держава втратила інститут, що створив проекти реставрації Оперного театру та Золотих воріт

У мерії переконують, що це рішення дозволить вирішити проблеми тисяч киян, які інвестували свої кошти в житло, але так і не отримали квартири. Мовляв, серед інвестори є військовослужбовці та їхні родини. Також кажуть, що докапіталізація “Київміськбуду” допоможе стабілізувати ситуацію на ринку нерухомості Києва та відновити довіру інвесторів, а завершення будівництва житлових комплексів сприятиме розвитку інфраструктури міста та покращенню життєвих умов киян.

Читайте також: Гроші заплатили, квартир немає: «Київміськбуд» безнадійно заморозив 22 багатоповерхівки

На виділені кошти “Київміськбуд” має завершити будівництво кількох житлових комплексів. Крім того, міська влада планує звернутися до уряду з проханням виділити додаткове фінансування для добудови об’єктів, які раніше належали компанії “Укрбуд”.

Читайте також: Компанія, що належить колишнім регіоналам, пропонує «Київміськбуду» допомогу в завершенні 22 комплексів

Раніше “ВК” розповідав, що поки інвестори чекають на добудову свого житла, росли вілли у родичів та оточення керівництва “Київмісьбуду”, і на них грошей не бракувало ніколи. 

Головою правління – президентом ПрАТ “ХК “Київміськбуд” наглядова рада призначила Василя Олійника, Його компанія задіяна у будівництві будинку між озерами Тягле і Небреж, де міська спільнота прагне створити “Екопарк “Осокорки”. А це, як відомо, призведе до знищення зеленої зони. 

У червні цього року Нацполіція викрила учасників злочинної схеми, які заволоділи нерухомістю “Київміськбуду” на понад 282 млн грн.

У квітні назвали кілька сценаріїв розв’язання проблеми фінансування. А у вересні цього року було голошено, що “Київміськбуд” на межі банкрутства, тоді як 20 тисяч сімей, що вклали свої гроші в майбутні квартири, залишилися без житла. 

Великий Київ у Google News

підписатися