Компанія, що належить колишнім регіоналам, пропонує «Київміськбуду» допомогу в завершенні 22 комплексів

Автор: Оксана Тупальська
17:36 03.04

Добудувати 22 житлові комплекси, які перебувають на різній стадії готовності «Київміськбуду» пропонує компанія «Інтеграл-Буд». Вона належить колишньому народному депутату трьох скликань Володимиру Зубику. Компанія була заснована у 2003 році, але активну діяльність розгорнула в часи Віктора Януковича, коли Зубик входив до Партії регіонів.

Компанія, що належить колишнім регіоналам, пропонує «Київміськбуду» допомогу в завершенні 22 комплексів

Комерційна директорка компанії «Інтеграл-Буд» Анна Лаєвська повідомила Forbes Ukraine, що якщо це буде комерційно вигідно, забудовник готовий взятися за завершення 22 житлових комплексів «Київміськбуду».

Мовляв, якщо «Київміськбуд» «буде готовий віддати частину своїх проектів на ринок, «Інтергал-Буд» розгляне можливість їх завершення».

«Ми, як і будь-який бізнес, керуємось метою заробітку. І якщо якийсь із проєктів «Київміськбуду» здатен буде дати прибуток нашій компанії, ми готові це розглянути», – сказала Лаєвська.

Ще до ковідної пандемії «Київміськбуду» було передано 18 ЖК будівельної компанії Максима Микитася «Укрбуд». Однак холдинг досі не завершив об’єкти. Відтак, представниця компанії «Інтеграл-Буд» наводить приклад завершеного іншого ЖК «Укрбуду» комплекс Sky Avenue у Києві.

«Ми викупили його ще на етапі, коли компанія («Укрбуд». – прим.) відчувала труднощі, але була живою… «Інтергал-Буд» у 2021 році вів перемовини щодо добудови обʼєктів «Укрбуду». Але згодом відмовився через надвисокі ризики проектів», – розповіла Лаєвська.

Тим часом, «Київміськбуд» чекає затвердження у Київраді бюджетних коштів на продовження будівництва. Кажуть, що вже оглянули стан готовності 120 будинків та порахували, скільки треба грошей на їх завершення.

Президент холдингової компанії “Київміськбуд” Василь Олійник також поскаржився, що кожен місяць простою коштує компанії близько 10 млн грн витрат «на податки та стабілізацію об’єктів».

Раніше «ВК» розповідав, що президент будівельної компанії “Київміськбуд” Ігор Кушнір наприкінці 2023 покинув посаду голови правління після 12 років роботи. У лютому 2024 головою правління – президентом ПрАТ “ХК “Київміськбуд” наглядова рада призначила Василя Олійника. Його компанія задіяна у будівництві будинку між озерами Тягле і Небреж, де міська спільнота прагне створити “Екопарк “Осокорки”.

Великий Київ у Google News

підписатися