Китайці мають найбільше “золота”, у США вже є 91 нагорода: медальний залік Олімпіади

Автор: Любава Лисичкіна
21:24 05.08.2021

За 13 днів Олімпіади Україна за підсумками здобула 13 нагород.

Світлодіодне освітлення

Як повідомляє офіційний сайт змагань, у медальному заліку Україна  піднялася за один день на одну позицію:  з 37 місця на 36.

13-й день Ігор приніс українським спортсменам дві медалі: каратистка Анжеліка Терлюга завоювала “срібло”,  а українська каноїстка Людмила Лузан виборола у веслуванні на каное-одиночці на 200 м “бронзову” нагороду.

На першому місці медального заліку команда Китаю із 34 золотими медалями (загальна кількість медалей -74). За ними йдуть американці, у яких 29 золотих нагород (загальна кількість медалей – 91) та команда Японії – 22 “золота”(всього 46 медалей різного гатунку).

Наразі в України 13 медалей:  1 “золото”, 3 “срібла” і 9 “бронз”. Як відомо, першу бронзу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту – пловець Михайло Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту – перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Шосту медаль і перше срібло взяв плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів. Сьома медаль була бронзовою від борчині Алли Черкасової.

Восьма медаль і друге срібло – у борця Парвіза Насібова.

4 серпня завоювали бронзову медаль  українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту та борчиня Ірина Коляденко.

Сьогодні, 5 серпня, каратистка Анжеліка Терлюга завоювала “срібло”,  а українська каноїстка Людмила Лузан виборола у веслуванні на каное-одиночці на 200 м “бронзову” нагороду.