В Інституті Шалімова запрацював унікальний комплекс променевої терапії

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 17.05

Променева терапія, хірургічне лікування та хіміотерапевтичне лікування в різних модифікаціях є тріадою, застосування якої дає можливість позбавити пацієнта від онкозахворювання, отримати стійку тривалу ремісію або повне одужання.

В Інституті Шалімова запрацював унікальний комплекс променевої терапії
 
Сучасне лікування онкологічних захворювань неможливо уявити без променевої терапії. Кількість пацієнтів, які потребують променевої терапії, щороку зростає, відповідно зростає і черга на отримання терапії, втрачається дорогоцінний час.
 
Завдяки підтримки держави Центр за короткий проміжок часу ввів в експлуатацію сучасний комплекс променевої терапії Elekta, який дозволить забезпечити повний цикл лікування хворих з онкологічною патологією та підвищити рівень надання медичної допомоги.
 
Першим пацієнтом став Петро Васильович, який прийшов на на передпроменеву КТ-топометричну підготовку (так звану розмітку) . Суть процедури полягає у тому, що лікар визначає точне розташування пухлини та її розміри за допомогою КТ та обирає спеціальне положення пацієнта, щоб забезпечити точне підведення дози на пухлину.
Наші фахівці використовують комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion One та найсучаснішу систему дозиметричного планування MONACO, що надає можливості скорочення термінів створення плану та підвищує його якість. Кожен сеанс лікування проводиться під контролем зображення з щоденною перевіркою положення пацієнта (методика IGRT).

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин