+1 медаль Олімпіади – її здобула Людмила Лузан в каное-спринті

Автор: Галина Ворона
09:00 05.08.2021

Українська каноїстка Людмила Лузан – бронзова призерка Олімпійських ігор-2020. Третє місце вона виборола у веслуванні на каное-одиночці на 200 м.

Світлодіодне освітлення

Її результат – 47.034.

Спортсменка впевнено пройшла півфінал Олімпіади з найкращим результатом серед суперниць – 47.339, але у фіналі поступилася представницям Америки (45.932) та Канади (46.786).

На завтрашніх змаганнях Людмила Лузан виступатиме у каное-двійці на 500 м.

Таким чином, у скарбничці нашої збірної 12 олімпійських нагород: 1 – золота, 2 – срібні та 9 бронзових.

Першу бронзу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту – пловець Михайло Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту – перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Шосту медаль і перше срібло взяв плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів. Сьома медаль була бронзовою від борчині Алли Черкасової.

Восьма медаль і друге срібло – у борця Парвіза Насібова.

Також у цей день українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.  Ще одну бронзу 4 серпня здобула борчиня Ірина Коляденко.