КНУ Шевченка просить допомоги, аби відновити вікна у віварії, де живуть тварини та унікальні вітражі, які майже знищили російські ракети  

Автор: Ольга Даниленко
12:29 04.01.2023

Корпус “Інституту біології та медицини” КНУ Шевченка потребує невідкладної допомоги – ракетний обстріл росіян 31 грудня значно пошкодив віварій, де знаходилися тварини та практично знищив унікальні вітражі. 

КНУ Шевченка просить допомоги, аби відновити вікна у віварії, де живуть тварини та унікальні вітражі, які майже знищили російські ракети  

Віварій залишився без вікон. Співробітники інституту наразі своїми силами намагаються врятувати мешканців віварію – тварин. 

 Ми зберігали наших маленьких підопічних під час карантину, вберегли їх при осаді Києва, проте тепер, з огляду на морози, що очікуються, без вашої допомоги нам не впоратись!”йдеться у повідомленні дирекції.

Також зазнали руйнування безцінні вітражі, створені мистецьким генієм української художниці Лариси Міщенко. 

Вітражі, що були не лише окрасою нашого Інституту, перлиною художнього мистецтва. Вони надихали нас кожного дня, бо втілювали в собі поезію нашої Біології! Вони як крила, розгорнуті у височині, кликали нас із собою”, – наголосили в Інституті. 

Усі небайдужі кияни можуть допомогти у відновленні віварію та унікальних вітражів:  

  • Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5AnyEQg3ZP
  • Номер гривневої картки банки 5375 4112 0253 5477
  • Рахунок для міжнародних переказів PayPal: [email protected] 

Нагадаємо, через ракетну атаку росіян на Київ, що сталася 31 грудня, було ушкоджено будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У перший день 2023 року співробітники університету Шевченка зібралися, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки попадання уламків і прибрати територію від розбитого скла.

Вибиті вікна закривали плівкою та фанерою, аби захистити лабораторне обладнання від холоду й опадів.

В університеті відмітили, що цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав заклад під час масованого обстрілу 10 жовтня. 

Великий Київ у Google News

підписатися