Ворожі ракети пошкодили будівлі КНУ ім. Шевченка (ФОТО)

Автор: Вікторія Мілюта
22:28 01.01.2023

Внаслідок ракетної атаки на Київ, що сталася 31 грудня, було ушкоджено будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ворожі ракети пошкодили будівлі КНУ ім. Шевченка (ФОТО)

Про це повідомляється на сайті вишу.

Зазначається, що значних ушкоджень зазнали корпуси ННЦ «Інститут біології та медицини» й ННІ високих технологій, факультетів психології, соціології, комп’ютерних наук та кібернетики, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, механіко-математичного та географічного факультетів, кафедри ядерної фізики, кріогенного комплексу, спорткомплексу, Українського фізико-математичного ліцею та деяких гуртожитків студмістечка.

В університеті відмітили, що цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав заклад під час масованого обстрілу 10 жовтня. Тоді, нагадаємо, були ушкоджені будівлі Головного (Червоного) навчального корпусу, ННІ філології (Жовтий корпус), Наукової бібліотеки імені М. Максимовича, хімічного факультету, а також оранжереї Ботанічного саду імені О. Фоміна.  Читайте також: Чергова фантазія росіян: Міноборони РФ назвало причину обстрілу Києва на Новий рік У перший день року співробітники університету зібралися, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки попадання уламків і прибрати територію від розбитого скла. Вибиті вікна закривають плівкою та фанерою, щоб захистити лабораторне обладнання від холоду й опадів. КНУ ім. Шевченка звернувся до всіх небайдужих з проханням підтримати заклад у цей складний час.

Як повідомлялося, в останній день року Росія здійснила черговий ракетний обстріл Києва, внаслідок якого різних ступенів пошкоджень зазнали кілька житлових та приватних будинків, господарська споруда, готель, дві школи та один дитсадок. Одна людина загинула, ще 22 – були травмовані.

Великий Київ у Google News

підписатися