Кабмін виділив 100 млн грн зі спецфонду на ремонт автодороги до Конча-Заспи

Автор: Володимир Хлєбников
16:31 19.11

Уряд погодив виділення 100 мільйонів гривень на будівництво та ремонт траси “Київ – Обухів”. Кошти на ділянку дороги до елітного селища Конча-Заспа, де розташовані державні дачі, виділять зі спецфонду.

Кабмін виділив 100 млн грн зі спецфонду на ремонт автодороги до Конча-Заспи

Торги на розробку проєктної документації вже відбулися, йдеться у постанові Кабінету міністрів.

Як зазначається, кошти були призначені для Міністерства інфраструктури за програмою забезпечення безпеки дорожнього руху. Втім, наприкінці року їх вирішили передати Державному агентству автомобільних доріг “для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на ділянці км 0 + 000 — км 20 + 308 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-01 Київ — Обухів” (дорога на Конча-Заспу).

Автошлях Р-01

За умовами тендеру, підрядник має провести комплексні інженерні роботи, визначити міцність дорожнього одягу та земляного полотна. У проєкті реконструкції мають передбачити одну чергу реконструкції дороги “Київ — Обухів” та схему об’їзду на час ремонтних робіт.

Крім того, переможець тендеру також має розробити варіанти конструкцій дорожнього одягу, транспортних розв’язок та штучних споруд. У проєкті реконструкції ділянки Обухівської траси протяжністю понад 20 км врахують проєктнi рішення проходження ділянки Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.

Читайте також: “За*бало: автомарш розгніваних громадян”: активісти поїдуть до Зеленського в Конча-Заспу

Торги на розробку проєктної документації щодо реконструкції цієї ділянки було оголошено 7 жовтня цього року. 8 листопада стало відомо, що 15,5 млн грн отримає Український державний інститут із проєктування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор”.

За даними аналітичної платформи YouControl, директором підприємства зареєстровано Павла Майбородюка. У 2019 році чоловік балотувався до Верховної Ради від партії “Слуга народу”, посівши 196 місце у партійному списку.

Великий Київ у Google News

підписатися