Головна ялинка країни вже майже готова (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
20:15 08.12.2021

На Софійській площі в Києві продовжується підготовка новорічно-різдвяного проєкту. Зокрема, головну ялинку країни вже майже зібрали. Ймовірно для завершення робіт перешкодою став льодовий дощ, який сьогодні наробив лиха в столиці.

Головна ялинка країни вже майже готова (ФОТО)

Фото ялинки опублікував депутат ВР від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

Ялинку почали встановлювати в останні дні листопада. На знімку видно, що залишилося змонтувати нижню частину новорічного дерева – там не вистачає гілочок. Після завершення, ялинку почнуть прикрашати.

Новорічне дерево матиме 10 тисяч прикрас – іграшки червоного та золотого кольорів. Ялинка висотою 31 м засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола. 

Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який в Україні здавна було прийнято зводити до Різдва. Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, янголів та колядників. Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі

Новорічну ялинку урочисто засвітять 19 грудня. 

Нагадаємо, у Добропарку під Києвом відкрилось новорічне містечко з різними атракціями, яке перенесли з Софійської площі, щоб не створювати натовпи у центрі міста. Господарем нової новорічної локації площею понад 800 кв. м став український Санта – казковий чарівник Доброчар (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися