На Софійській площі вже встановлюють ялинку – якою вона буде цього року (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
14:06 30.11.2021

На Софійській площі в Києві стартувала підготовка новорічно-різдвяного проєкту. Зокрема, вже почали монтувати головну ялинку країни.

На Софійській площі вже встановлюють ялинку – якою вона буде цього року (ФОТО)

Ялинка на Софійській та новорічні локації працюватимуть з 16 грудня до 16 січня. “Великий Київ” побував на площі та роздивився що вже зроблено.

Наразі, робочі вже призвели та розвантажили металеві конструкції, що стануть основою майбутнього святкового дерева. Сьогодні мають змонтувати каркас.

Головна ялинка України цього року буде висотою в 31 м, яку прикрасять понад 10 тисяч іграшок, а 10 км гірлянд, що світяться теплим світлом, створять особливу атмосферу на площі.

Основа ялинки буде оздобленою у вигляді Шопки — традиційного вертепу, який в Україні здавна було прийнято зводити до Різдва.

Довкола ялинки розташуються розважальні локації: фотозони, дитячі забавки, майстерня та музей новорічних прикрас, сцена, де проходитимуть виступи та конкурси, фудкорти, зігрівальні напої та теплі зони для відпочинку.

Як повідомлялося, аби не створювати натовпу на Софіївській площі, резиденцію з різними атракціями перенесли за місто. Там, гостей зустрічатиме казковий чарівник Доброчар, який цьогоріч стане українським Сантою.

За легендою він науковець та охоронець природи. Тож, на новій локації можна буде побачити колекції метеоритів та телескопи Доброчара, походити пекарнями та науковими лабораторіями та дізнатися, як виготовляють іграшки зі скла.

Великий Київ у Google News

підписатися