Фото Брєжнєва та експонати часів КПРС вивезли з Музею історії: все стало сміттям

Автор: Любава Лисичкіна
18:56 04.06

У музейному путівнику за 1980 рік розповідається, що центральне місце в залі займала великоформатна фотографія з XXV з’їзду КПРС

Фото Брєжнєва та експонати часів КПРС вивезли з Музею історії: все стало сміттям
Про прибирання повідомили співробітники Національного музею історії України.
 
На «смітник історії» відправили  4 тонни сміття із зали №39 на четвертому поверсі. Раніше звідси вивезли ще дві вантажівки, в яких було по 5 тонн сміття. Все це завдяки оновленню Музею.
 
До сміття пішли експонати  часів брежнєвського «застою»,  залишки радянського побуту у вигляді пляшок від вина і старих газет.
 
«За часів СРСР у залі №39 завершувалася оглядова екскурсія музеєм. Тут розповідали про роботу XXV з’їзду КПРС (1976 рік), «про успішне втілення в життя його історичних рішень», про відзначення 60-річчя радянської влади в Україні та нову конституцію СРСР. У музейному путівнику за 1980 рік розповідається, що центральне місце в залі займала великоформатна фотографія з XXV з’їзду КПРС з виступом на ньому генсекретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва», – ідеться у повідомленні.
 
 У цьому  залі за словами співробітників Музею,  також представляли документи і фото, пов’язані з планами і досягненнями підприємств, а «об’єднувала експозиційну виставку» скульптура Леніна на тлі індустріальної мапи країни. 
 
До слова, ті, хто не любить сидіти вдома, але і до далекої подорожі не готові, можуть провести їх цікаво та отримати нові враження, мандруючи Київщиною.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...