Казковий яр, бабині кози та острів сакури. Де помандрувати Київщиною цими вихідними

Автор: Галина Ворона
18:16 04.06

Сьогодні п’ятниця, а це означає, що попереду два вихідних. Ті, хто не любить сидіти вдома, але і до далекої подорожі не готові, можуть провести їх цікаво та отримати нові враження, мандруючи Київщиною.

Казковий яр, бабині кози та острів сакури. Де помандрувати Київщиною цими вихідними

Локації для відпочинку вихідного дня пропонує  КОДА.

Село Велика Бугаївка

Ландшафтний парк “Васильківські Карпати” або ще “Казковий яр”. Так називають неймовірну за своєю красою та незвичністю гірську місцину неподалік Василькова. Природа заказника вражає гірськими пейзажами та буйством диких квітів.

Друга зупинка – Копачів

Парк “Древній Київ” – Парк “Київська Русь”. Кожної суботи та неділі тут проходять дуже цікаві заходи або змагання, пов’язані з історією Древнього Києва. До речі, в парку є готель, який знаходиться у дерев’яному мурі.

Третя зупинка – село Галайки

Козина ферма “Бабині Кози”. На екскурсії власники ферми розкажуть про сироваріння, коли, як і чому почали займатися виробництвом сирів, та наприкінці екскурсії проведуть дегустацію продукції. До сирної тарілки подають червоне сухе вино, травʼяний чай.

Четверта зупинка – село Володарка

Парк “Острів парк Сакури”. Дивовижний ландшафтний парк на острові посеред річки Рось.

Читайте також: Мандруй Київщиною. Топ-5 локацій, що подарують незабутні враження за два дні 

Нагадаємо, Київщину хочуть зробити центром медичного туризму. Вже цього сезону область запускає масштабний турпроєкт: водний маршрут Дніпром + найцікавіші локації регіону. Також для туристів запустили портал з найцікавішими місцями та 3D-турами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...