Дорогоцінні наші: нардепів вакцинуватимуть Pfizer

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 15.06

Народних депутатів щеплюють від коронавірусу препаратом Comirnaty компанії Pfizer-BioNTech, який вважається одним з найкращих у світі.

Дорогоцінні наші: нардепів вакцинуватимуть Pfizer

Про початок вакцинації стало відомо з повідомлення нардепа від «Слуги народу» Романа Грищука у Facebook.

Водночас політолог Тарас Березовець в своєму Telegram оприлюднив офіційний документ управління апарату Верховної ради. У ньому сказано, що вакцинація нардепів, які виявили бажання отримати щеплення від коронавірусу, буде проходити з 15 по 18 червня з використанням вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Згодом інформації про вакцинацію законотворців побільшало. Як  розповів нардеп Євгеній Шевченко у коментарі Оbozrevatel, сьогодні вакцину ввели 42 народним обранцям.

“Я так розумію, що закупили на всіх народних депутатів, які є (422). Я так розумію, що нардепи достатньо дружно вакцинуються, але це нормально, бо ми перебуваємо в залі, і скільки можна постійно інфікувати одне одного. Коли хтось каже, що ось депутатів забезпечили, а як ви хотіли? Може давайте, щоб усі депутати захворіли? Тоді народу буде легше?” — сказав Шевченко.

За його словами, працівників Апарату Ради теж, скоріш за все, будуть вакцинувати Pfizer.

Сам Шевченко заявив, що не ходив на щеплення, бо лікар порадив йому китайський Sinovac.

Зазначимо, що вакцина Comirnaty компанії Pfizer-BioNTech має ефективність 95%. Це перша вакцина, яка була визнана ВООЗ ефективною у боротьбі проти пандемії.

Нагадаємо, у столиці розгорівся скандал через те, що замість Pfizer викладачів щепили  простроченою вакциною від дифтерії та правця.  

Варто додати, що цього тижня “вакцинальні дні” у МВЦ перенесуть з вихідних на будні. 

Великий Київ у Google News

підписатися